Køyreliste Team Tight

Her finn du køyreliste for sesongen 2013/2014.

Viktig at dykk fylgjer opp denne lista og kan du ikkje finn du ein du kan byte med.

Avreise frå SFO i Bykle 30 min før treninga startar.

Treningane på Hovden er no delt i to, slik at barn i 1.-6. klasse trenar kl. 18-19, og 7.-10. klassingane trenar kl. 19-21.

Dersom nokon ikkje skal ein gong, er det fint om dei som kjører får beskjed.

Under er det sett opp eit forslag til ansvarlige for kjøring, dersom det ikkje passer håper vi de kan bytte innbyrdes. Avgang frå SFO 30 min før treninga starter om ikkje anna er avtalt.

Trykk her for køyreliste i utskriftsformat.

Dato

Kl 18-19 (1.-6. klasse)

Kl 19-21 (7.-10. klasse)

17. Oktober

Kjetil/Ingrid

Dag/Marta

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Klara

24. Oktober

Dag/Marta

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Trond Morgan/Heidi

31. Oktober

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Dag/Marta

Tone/Espen

7. November

Pål Georg/Marianne

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Bjørg Sissel/Sigbjørn

14. November

Kjetil/Ingrid

(Minibussen)

Dag/Marta

Klara

21. November

Jens Gunnar/Ingebjørg

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Trond Morgan/Heidi

28. November

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Tone/Espen

5. Desember

Pål Georg/Marianne

(Minibussen)

Dag/Marta

Bjørg Sissel/Sigbjørn

12. Desember

Kjetil/Ingrid

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Klara

19. Desember

Dag/Marta

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Trond Morgan/Heidi

2. Januar

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Dag/Marta

Tone/Espen

9. Januar

Pål Georg/Marianne

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Bjørg Sissel/Sigbjørn

16. Januar

Kjetil/Ingrid

(Minibussen)

Dag/Marta

Klara

23. Januar

Jens Gunnar/Ingebjørg

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Trond Morgan/Heidi

30. Januar

Dag/Marta

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Tone/Espen


 

6. Februar

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Bjørg Sissel/Sigbjørn

13. Februar

Pål Georg/Marianne

(Minibussen)

Dag/Marta

Klara

20. Februar

Kjetil/Ingrid

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Trond Morgan/Heidi

27. Februar

Jens Gunnar/Ingebjørg

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Tone/Espen

6. Mars

Vinterferie

Vinterferie

13. Mars

Dag/Marta

(Minibussen)

Dag/Marta

Bjørg Sissel/Sigbjørn

20. Mars

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Klara

27. Mars

Pål Georg/Marianne

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Trond Morgan/Heidi

3. April

Kjetil/Ingrid

(Minibussen)

Dag/Marta

Tone/Espen

10. April

Jens Gunnar/Ingebjørg

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Bjørg Sissel/Sigbjørn

17. April

Påskeferie

Påskeferie

24. April

Dag/Marta

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Klara

1.Mai

Helligdag

Helligdag…

8. Mai

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Dag/Marta

Trond Morgan/Heidi

15. Mai

Pål Georg/Marianne

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Tone/Espen

22. Mai

Kjetil/Ingrid

(Minibussen)

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Bjørg Sissel/Sigbjørn

29. Mai

Helligdag

Helligdag

5. Juni

Jens Gunnar/Ingebjørg

(Minibussen)

Dag/Marta

Klara

12. Juni

Dag/Marta

(Minibussen)

Arvid/Mette

Trygve/Ragnhild

Trond Morgan/Heidi

19. Juni

Gunn Oddveig/Knut

Øyvind/Mette

Zarina/Sajd

Helge/Kari

Lars Erik/Ingebjørg

Tone/Espen



Utskriftsversjon Utskriftsversjon

Kalender
 
lørdag 24. februar Støyledalslåmi 2018
Klassisk
tirsdag 27. februar Valle Sparebank karusell - Bykle
Fristil - skimerke
tirsdag 06. mars Øvre Setesdal Cup - Hovden
Fristil
 
Se hele kalenderen
Kontakt oss
 
 
 
e-post